1. Çekmeköy Underground Yerli Film izle

  Çekmeköy Underground Yerli Film izle

  720P Yerli Film

  Çekmeköy Underground Çekmeköy Underground filmi 2015 4.8 720P olarak izlemeniz için hazır

  Küllü Harap lakaplı Cemal hapisten çıkmayacağı zamanlardır. Aynı mahallede yaşayıp aynı dünyayı paylaştıkları arkadaşları ise hem onun için hem de katılmayı planladıkları yetenek yarışması için hummalı bir çalışma içerisindedirler. Mahallenin gençleri hayallerini süsleyen stüdyoya kavuşmuşlardır ve arabesk rap türündeki şarkıları için çalışmalara başlamışlardır. Ancak haksız yere cezaevinde yatan Cemal Abi’nin hapisten çıkışı beklemedikleri bir hikayenin ortaya çıkmasına neden olur. Cemal aklını ve kalbini ele geçiren aşk dışında hiçbir şeyi düşünemez haldedir… Daha önce İstanbul hakkında çektiği belgesellerle festivallerde tanınan sinemacı Aysim Türkmen’in ilk uzun metrajlı kurmaca filmi yine tanımış olduk sulardan fazla uzaklaşmadan, kentsel ve toplumsal dönüşümün yeni nesil üzerindeki etkilerini beyazperdeye taşıyor.

  Çekmeköy Underground Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli olumlu olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.8   408

Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı